Reference

Spolupráce s panem Hynštem byla naprosto dokonalá a díky všem zúčastněným proběhlo vše v pořádku. Jeho osobu jsem již doporučovala, pokud se někdo z našich známých zmínil, že uvažuje o využití spolupráce s realitní kanceláří.

Manželé Buchalovi (Brno, prodávající a následně kupující byt, 2017)

Jako makléř mě byl ing. Hynšt doporučen jeho bývalým klientem. Jeho jednání bylo vždy na úrovni, všechny dotazy, event. nejasnosti mě vždy ochotně vysvětlil. Vypracovaný předpoklad harmonogramu jednotlivých kroků při prodeji domu byl přehledný a hodně mě pomohl při hlídání termínů. Také mohu vyzvednout jeho pomoc při hledání nové, menší nemovitosti. Ráda takového odborníka s klidným svědomím doporučím i svým přátelům.

Jana K. (prodávající a zároveň kupující dům v Kanicích, 2017)

Karel Hynšt je velmi příjemný a ochotný pán, který nám podal veškeré informace k nabízenému bytu, které jsme potřebovali. Vysvětlil a velmi rychle zařídil vše potřebné. Děkujeme.

Manželé Třískovi (kupující byt v Adamově, 2017)

Byl precizní, ohleduplný a dodržel pokaždé naše dohody a termíny. Pravidelně mně informoval o všem, co se týkalo prodeje a respektoval mé připomínky a případné návrhy. S profesionální prací pana Karla Hynšta jsem byl spokojen.

Jiří Bambušek (prodávající byt v Adamově, 2017)

Pan Ing. Hynšt svědomitě bděl nad prodejem našeho bytu od A do Z. Oceňovala jsem jeho rady na vysoké profesionální úrovni a obdivovala jeho trpělivost, s níž se věnoval každému detailu transakce a to i na ujmu svého osobního času. Jeho služby budu bez obav a ráda doporučovat všem přátelům a známým.

Karla Jahodová (prodávající byt v Brně, 2016)

Jednalo se o moji první zkušenost s pracovníkem RK. S poskytováním služeb jsem byl spokojen, příjemné a slušné vystupování makléře, empatie, férové jednání s prodávající i kupující stranou.

František B. (prodávající dům v Kalech, 2016)

Profesionální přístup, ochota, vstřícnost, rychlá, jasná a účelná komunikace. Mohu jen doporučit!

Aleš P. (kupující byt v Brně, 2016)

Pan Hynšt je profesionálem ve svém oboru. Vždy mi se vším vyšel vstříc a uměl poradit. Jen takových makléřů — VÍC!!!

Jiří Hanák (prodávající byt v Adamově, 2016)

Makléř nás mile překvapil, jak rychle nemovitost prodal, a to za vyšší hodnotu, jak jsme předpokládali. Je velice ochotný, pečlivý, a od A po Z všechno obětavě vyřídil. Je to odborník nejvyšších kvalit.

Manželé Milan a Ilona P. (prodávající byt v Blansku, 2016)

Profesionálne vystupovanie, znalosť trhu, snaha vyhovieť obom stranám.

Ján M. (kupující byt v Brně, 2016)

Všechno proběhlo tak, jak bylo slíbeno a zároveň šlo vidět, že se p. Hynšt snaží o to, aby obchod proběhl co nejrychleji a ke spokojenosti všech stran. Jak rezervační, tak kupní smlouvu bylo možné připomínkovat a se zapracováním připomínek nebyly žádné problémy.

manželé Teplanovi (kupující dům v Brně, 2016)

Maximální spokojenost s jednáním, ochota, vstřícnost, trpělivost s klientem, v případě dotazu fundované odpovědi.

Zdeněk B. (prodávající pozemek v Kanicích, 2016)

Pan Hynšt je skvělý, precizně pracující profesionální realitní makléř, který mi svým trpělivým a laskavým až otcovským přístupem velmi pomohl při veškerém vyřizování a ve všech fázích při koupi mého bytu. Veliké díky, od Vás bych se chtěla učit!

Vendula V., Brno (kupující byt v Adamově, 2016)

Pan ing. Karel Hynšt pracoval po celou dobu řešení mé záležitosti jako dokonalý profesionál, s přehledem a perfektní orientací v řešené problematice.

Pavel S., důchodce, bývalý pracovník několika obchodních firem (prodávající garáž v Adamově, 2015)

Dobrý den pane inženýre, děkujeme za Váš přístup. Za naši rodinu můžu a ráda píši, že jste byl pro nás nejlepší realitní makléř s kterým jsme setkali. Celým procesem koupě jste nás provedl zodpovědně, informoval nás o všech krocích, prostě vše bylo v klidu a minimalizací jakéhokoliv stresu. Za to Vám moc děkuji, díky počáteční nepřítomnosti mého partnera bylo vše složitější a tím nestandartnější. Pokud budeme my či někdo z rodiny či známých potřebovat realitního makléře, rádi Vás oslovíme či doporučíme. Děkujeme ještě jednou moc za Vaši pečlivost a kvalitní servis a mějte se pěkně, za celou moji rodinu

Simona P. (kupující dům ve Vranově u Brna, 2015)

Služby pana makléře jsou profesionální a hlavně je zákazník vždy v klidu a ví, že je vše probíhá přesně tak,jak Ing.Hynšt slíbí.

Jaroslav K. (prodávající dům ve Vranově u Brna, byt v Adamově)

Profesionální i lidský přístup. Maximální dotažení prodeje od začátku až do konce. Zájem, ochota, měla jsem pocit, že se nemusím o nic starat. Doporučuji pana Hynšta všem, kdo chtějí v klidu koupit nebo prodat.

Z. Šmahelová (prodávající byt v Adamově)

Myslím, že pan Hynšt je férový slušný člověk, stará se průběžně o své klienty a se spoluprací jsme byli spokojeni.

P. Kaloudová (kupující byt v Brně)

Jednoznačně kladně hodnotím poskytnuté služby při prodeji nemovitosti. Příjemné jednání makléře, jeho ochotu, vstřícnost a profesionální přístup k problematice. Průběžně podávané informace o průběhu byly vyčerpávající a úplné.

E. Dvořáková (prodávající dům v Brně)

Díky zkušenostem pana makléře a jeho profesionálnímu přístupu nám byl proces nákupu a následného převodu nemovitosti velice ulehčen.

M. Vytečka (kupující byt v Blansku)

Pan Karel Hynšt při prodeji staršího domku prokázal, že je na vysoké profesionální úrovni; komunikace se všemi účastníky prodeje, institucemi a úřady byla bezvadná. Oceňuji jeho vstřícný a proklientský přístup.

O. F. (prodávající dům v Bílovicích n.Svitavou)

Vstřícný přístup, byl jsem velmi spokojen. Místy makléř byl skoro takový psycholog, protože některé kroky (vyřízení hypotéky) k úspěšné koupi byly nečekaně komplikované (chybný odhad, neustálé prodlevy ze strany banky …. ). Toto zejména pro člověka bez zkušeností s koupí nemovitostí bylo dost frustrující, nicméně vždy přišla podpora a ujištění ze strany makléře, že se “nic” neděje a při nejhorším se termíny posunou o týden/dva. To člověka uklidní :).

L. David (kupující byt v Adamově)

Hi, Karel, what you have done for me it is very much appreciated. Eeverything was fine here & i got a warm welcome from everybody. Thank you for your good job. Best regards.

Robert (Rakousko, nájemce domu v Kanicích)

Zkušený profesionál jak má být, ochotný, slušný a spolehlivý s vlastností dotahovat věci až do konce, s velmi dobrým přehledem o realitním trhu. Pronajmout náš byt se mu podařilo během velmi krátké doby.

Majitelé bytu, Bílovice n.Svitavou